Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Wskaźniki przecieków - czym są?


Wskaźnik przecieków to rodzaj czujnika, który wykrywa obecność wody lub gazu w rurociągu. Wskaźniki przecieku są zwykle używane do wykrywania obecności wody w rurociągach gazu ziemnego, ale mogą być również wykorzystywane do wykrywania obecności innych płynów.


Wskaźnik przecieków ASF Thomas - budowa


Typowy wskaźnik wycieku składa się z elektrycznie przewodzącego drutu owiniętego wokół rdzenia dielektrycznego. Przez ten przewód przepływa prąd elektryczny i mierzony jest na nim spadek napięcia. Czujnik wygeneruje alarm, jeśli spadek napięcia przekroczy wartość progową, wskazując na nieszczelność rurociągu.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści