Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Strzykawki szklane ILS - strzykawki laboratoryjne


Jako autoryzowany dystrybutor niemieckiego producenta mikrostrzykawek i igieł firmy ILS chcielibyśmy przedstawić Państwu sprzedawane przez nas produkty.Szklane strzykawki należą do najczęściej używanych produktów we wszystkich rodzajach laboratoriów naukowych i medycznych. Istnieje wiele modeli przystosowanych do pracy w wielu aplikacjach.Strzykawki do chromatografii są wykonane z wysokiej jakości szkła


ILS zajmuje się produkcją szklanych strzykawek do różnych zastosowań, od laboratorium po specjalistyczne aplikacje medyczne - np. do znieczulenia. Wszystkie strzykawki ISL wykonane są w fabryce w Niemczech z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego DURAN® 3.3. Szkło borokrzemianowe jest odporne na ciepło i wstrząsy, co ostatecznie chroni przed pęknięciem spowodowanym wstrząsem i nagłymi lub ekstremalnymi wahaniami temperatury. Ten rodzaj szkła zapewnia produkt o maksymalnej odporności na chemikalia i ultra-niską ekspansję szkła, aby zapewnić doskonałą precyzję i kalibrację. Ponadto wszystkie części politetraflouroetylen (PTFE; Teflon ™) i metalowe są projektowane i produkowane na miejscu przy użyciu najnowocześniejszych (sterowanych komputerowo) frezarek i tokarek oraz specjalistycznego sprzętu do obkurczania szkła.

Strzykawki ILS - do czego są wykorzystywane?


Mikrostrzykawki mogą być używane m.in. w wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC), chromatografii gazowej (GC), chromatografii cienkowarstwowej (TLC), zautomatyzowanej obsłudze cieczy (np. Autosamplery, rozcieńczalniki i dozowniki), spektroskopii i do ręcznego (samodzielnego) użytku. Szklane strzykawki stosowane mogą być w wielu aplikacjach, w tym infuzji, dozowania odczynników, rozcieńczania, kalibracji, zasysania, pipetowania i pobierania próbek.

Strzykawki do urządzeń laboratoryjnych - zalety


Zalety szklanych strzykawek ILS obejmują łatwe czyszczenie i konserwację, dokładne dozowanie, są wielokrotnego użytku (są ekonomiczne), trwałe, odporne chemicznie i odporne na wstrząsy termiczne.

ILS produkuje strzykawki szklane w objętościach od 0,5 μl do 100 ml. Portfolio obejmuje strzykawki mikrolitrowe (0,5 μL, 1 μL, 2 μL, 5 μL, 10 μL, 12,5 μL, 25 μL, 50 μL, 100 μL, 125 μL, 250 μL i 500 μL) do mikrolitrów mikrowirówki (1,0 ml, 1,25 ml, 1,5 ml, 2,5 ml, 5,0 ml, 10 ml, 12,5 ml, 25 ml, 50 ml i 100 ml).

ILS oferuje również igły oraz akcesoria, takie jak armatura, prowadnice, narzędzia kołnierzowe, przewody czyszczące, stojaki i podkładki; zamienne zawory obrotowe do napędów pomp oraz pompy napędowe producenta oryginalnego sprzętu (OEM).Obecnie ILS produkuje ponad 1000 typów i odmian mikrowystępów. Firma szczyci się innowacyjnością poprzez dostosowywanie. Dzięki temu są zawsze gotowi do zdobycia nowych gruntów i opracowania nowych i innowacyjnych produktów.
strzykawki ILSstrzykawki laboratoryjne ILS
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści