Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Strzykawki szklane ILS - strzykawki laboratoryjne


Szklane strzykawki stosowane są od wielu lat i nadal są najpopularniejszym wyborem do laboratoriów. Strzykawki do urządeń laboratoryjnych występują w różnych typach, rozmiarach i kształtach. Szklane strzykawki to rodzaj sprzętu laboratoryjnego, który służy do przenoszenia próbek cieczy z jednego pojemnika do drugiego. Najpopularniejszym rodzajem szklanej strzykawki jest rurka podskórna używana do wstrzyknięć. Szklane strzykawki można znaleźć w różnych kształtach i rozmiarach.

Strzykawki do chromatografii


Szklane strzykawki to rodzaj sprzętu laboratoryjnego stosowanego w chromatografii i ILS. Wykonane są najczęściej ze szkła borokrzemianowego lub kwarcowego. Strzykawki szklane są najczęstszym rodzajem strzykawek laboratoryjnych. Mają długą, cienką igłę, którą wkłada się przez gumowy korek u góry, aby pobierać płyny z pojemnika. Igła może być wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego i istnieje wiele różnych rozmiarów do różnych celów. Szklane strzykawki mogą być używane z płynami, które mogą reagować z innymi materiałami, takimi jak kwasy i zasady, lub zawierającymi rozpuszczalniki, takie jak alkohole i etery.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści