Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompa z pierścieniem wodnym Elmo Rietschle


Pompy z pierścieniem wodnym Elmo Rietschle są rodzajem pompy odśrodkowej, która wykorzystuje obracający się wirnik do przemieszczania cieczy. Pompa z pierścieniem wodnym została wynaleziona przez Elmo Rietschle pod koniec XIX wieku.

Pompy z pierścieniem wodnym - działanie


Wirujący wirnik wytwarza podciśnienie i wciąga ciecz do środka pompy. Ciecz jest następnie wypychana przez dyszę wylotową pod wysokim ciśnieniem, tworząc ruch promieniowy na zewnątrz. Pompa z pierścieniem wodnym jest przykładem maszyny wyporowej, ponieważ wykorzystuje tylko jedną ruchomą część do produkcji; jest to przeciwieństwo wielu innych typów maszyn, które wykorzystują więcej niż jedną część do wytworzenia mocy wyjściowej, takich jak silniki tłokowe i turbiny.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści