Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompy próżniowe Elmo Rietschle


Pompa próżniowa to urządzenie, które wytwarza częściową próżnię. Czyni to poprzez wyciąganie powietrza z zamkniętej komory i wypompowywanie powietrza do atmosfery.

Pompa próżniowa - działanie


Pompa próżniowa może być używana w różnych gałęziach przemysłu, aby pomóc w określonych zadaniach. Na przykład w medycynie pomaga ekstrahować płyny z narządu lub tkanki do analizy. W przemyśle wytwórczym może być stosowany do usuwania powietrza ze stopionego metalu przed odlewaniem go we wlewki lub inne kształty. W przemyśle motoryzacyjnym pompy próżniowe są czasami używane do usuwania pary wodnej i innych gazów podczas produkcji szyb samochodowych.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści