Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompy bocznokanałowe Elmo Rietschle


Pompa bocznokanałowa jest rodzajem pompy wyporowej, która wykorzystuje kanał boczny do wytworzenia różnicy ciśnień w celu przemieszczania cieczy z jednego miejsca do drugiego. Ten typ pompy jest często spotykany w zakładach chemicznych, rafineriach ropy naftowej i innych procesach przemysłowych.

Pompa bocznokanałowa w przemyśle spożywczym


Pompy bocznokanałowe to typ pompy najczęściej stosowany w przemyśle spożywczym i napojów. Pompy te są przeznaczone do montażu w zbiornikach w celu usunięcia powietrza, piany i innych rodzajów gazu ze zbiornika.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści