Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompka tłokowa Thomas


Pompy tłokowe to urządzenia mechaniczne, które wykorzystują siłę tłoka do wytworzenia podciśnienia. To proste maszyny, które służą do przenoszenia cieczy lub gazów z jednego miejsca na drugie. Często wykorzystywane są w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, a także w przemyśle ciężkim i motoryzacyjnym.

Pompka tłokowa - budowa


Pompa tłokowa składa się z cylindra z dwoma tłokami, po jednym z każdej strony. Tłoki są połączone prętem przechodzącym przez środek cylindra. Pręt jest przymocowany do zewnętrznego urządzenia lub maszyny za pomocą kół zębatych lub innych mechanizmów, które powodują jego ruch tam i z powrotem, wypychając jeden tłok na zewnątrz, jednocześnie wciągając drugi do środka. Powoduje to powstanie próżni wewnątrz komory, która może być następnie wykorzystana do przenoszenia płynu z jednego miejsca do drugiego.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści