Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompki perystaltyczne Thomas - oferta Garen Post


W Garen Post zajmujemy się m.in. dystrybucją pomp perystaltycznych Thomas. W naszej ofercie posiadamy modele bazowe: SR10/30, SR10/50, SR10/100 oraz SR18, SR25. Najważniejszymi atutami produktów tej marki są niskie wymagania konserwacyjne, ponieważ pompy mają działanie samozasycające. Bazowe elementy pompek, czyli kasety oraz rurki można bardzo szybko wymienić na nowe w razie potrzeby. Pompy perystaltyczne dostępne są z rurkami z różnych materiałów, dzięki czemu można je odpowiednio dobrać do swojego przeznaczenia. Wszystkie perystaltyczne pompy Thomas mogą bezpiecznie pracować na sucho.

Zobacz katalog produktów


biała pompa perystaltyczna Thomas czarna pompa perystaltyczna Thomas pompa perystaltyczna Thomas
niebieska pompa perystaltyczna Thomas pompka perystaltyczna Thomas
Zastosowanie:
  • przemysł chemiczny i medyczny
  • technologia laboratoryjna i analityczna
  • sektor spożywczy
  • urządzenia potrzebne do utrzymania higieny, dezynfekcja
  • zmywarki przemysłowe
  • mycie szkła

Pompka perystaltyczna Thomas - zasada działania


Pompa perystaltyczna zwana też jelitową to sprzęt o nietuzinkowej konstrukcji. Głównym zadaniem urządzenia jest pompowanie medium przy użyciu elastycznego przewodu. Wykorzystywany jest do tego karbowany pasek, wałek, toczące się rolki lub wirnik wyposażony w tzw. krzywki. Należy zaznaczyć, że tego typu pompy charakteryzują się bardzo wysoką szczelnością oraz precyzją pompowania, a pompowana substancja nie ma żadnego kontaktu z konstrukcją pompy. Pompy zaprojektowane są w taki sposób, by mogły transportować substancje rzadkie, gęste, neutralne oraz agresywne, pieniące się, a także zanieczyszczone.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści