Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompka membranowa


Pompka membranowa to rodzaj pompy próżniowej, która wykorzystuje elastyczną membranę do wytworzenia próżni. Pompki membranowe znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Pompy membranowe mogą być używane do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do wypompowywania powietrza z rur, przestrzeni lub pojemników, pompowania płynów do rur lub pojemników oraz do stosowania w systemach wentylacji mechanicznej.

Pompki membranowe Thomas - działanie


Pompa membranowa jest rodzajem pompy wyporowej. Składa się z dwóch okrągłych płyt połączonych elastyczną membraną. Płyty są montowane na przeciwległych końcach sztywnego wału z membraną umieszczoną pomiędzy nimi. Wał obraca się, aby wytworzyć ciśnienie ssania i tłoczenia.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści