Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompka membranowa


W Garen Post zajmujemy się m.in. dystrybucją i sprzedażą bezolejowych pomp membranowych marki Thomas. Produkty te wyróżniają się trwałą konstrukcją membrany, która zapewnia wysoką wydajność urządzenia, niski poziom hałasu i bardzo dobrą szczelność. Jej właściwości sprawiają, że pompa z membraną dostosowuje się do różnego rodzaju gazów. Gwarantuje swobodny przepływ 91 l/min oraz może działać w ciśnieniu 3 barów. Przykładowe modele pomp membranowych marki Thomas to: 2002, 3013, 1420 BLDC, 1620 VD, 7011 DC, 8011 Z.

Zobacz katalog produktów

pompa membranowa Thomas 2002 pompa membranowa Thomas 3013 pompa membranowa Thomas 1420 BLDC
pompa membranowa Thomas 1620 VD pompa membranowa Thomas 7011 DC pompa membranowa Thomas 8011 Z

Pompki membranowe do cieczy


Działają na zasadzie samozasysania, pracują na sucho i są przystosowane do pracy ciągłej. Dostępne są dla wszystkich wymaganych napięć AC i DC. Gwarantują swobodny przepływ na poziomie maksymalnie 1100 ml/min.

Pompki membranowe Thomas – ogólna zasada działania


Działanie pomp membranowych Thomas jest bardzo proste. Ich praca polega na naprzemiennym wypychaniu cieczy przy użyciu dwóch membran. Te z kolei napędzane są sprężonym powietrzem. Jedna membrana, która w tym procesie się cofa, tworzy podciśnienie zasysające płyn, natomiast druga wypycha go w stronę króćca wylotowego.

Gdzie może być wykorzystana pompa membranowa Thomas?


Przy użyciu pompy membranowej może być transportowany nie tylko płyn neutralny, ale też toksyczny chemicznie lub fizycznie. Ta uniwersalność sprawia, że można ją wykorzystać w wielu gałęziach przemysłu. Doskonale się sprawdza w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, szczególnie w branży chemicznej, spożywczej, samochodowej, mechanicznej, drukarskiej, lakierniczej czy papierniczej. Przykładowe płyny, jakie może tłoczyć: oleje, alkohole, rozpuszczalniki, farby, oleje, lakiery, żywice, emulsje i wiele więcej.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści