Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Pompki liniowe Thomas


Pompy liniowe to rodzaj pompy, która służy do przenoszenia płynu z jednego pojemnika do drugiego. Liniowy ruch tłoka jest wykorzystywany do wytwarzania ciśnienia i przepływu płynu. Przykładem pompy liniowej jest strzykawka.

Pompki liniowe- budowa


Pompa liniowa to urządzenie, które służy do przenoszenia płynów z jednego pojemnika do drugiego w sposób liniowy. Składa się z komory pompy, wlotu i wylotu. Komora pompy zawiera płyn i jest połączona rurami z wlotem i wylotem. Rura wlotowa przenosi płyn do komory, a rura wylotowa ją odprowadza.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści