Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Kompresory olejowe Elmo Rietschle


Elmo Rietschle to jeden z najbardziej znanych producentów kompresorów olejowych na świecie. Firma została założona w 1878 roku i ma swoją siedzibę w Niemczech. Elmo Rietschle jest najbardziej znany ze swojego sprzętu na polach naftowych do odwiertów morskich, odwiertów na lądzie, przetwarzania i rafinacji gazu ziemnego oraz zastosowań związanych z wytwarzaniem energii.

Kompresory olejowe - zasada działania


Sprężarki olejowe to kluczowa część przemysłu naftowego i gazowego. Jest to maszyna, która wtłacza powietrze do zbiornika z olejem, aby było bardziej gęste. Pomaga również w schłodzeniu podgrzanego gazu wewnątrz zbiornika.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści