Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Kompresory łopatkowe


Kompresory łopatkowe to urządzenia wykorzystujące obrotową łopatkę do sprężania gazów. Sprężarki łopatkowe są stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak gazownictwo i energetyka. Są zwykle używane w chłodnictwie i klimatyzacji.

Kompresor Thomas


Działanie sprężarki łopatkowej jest dość proste. Maszyna posiada wlot, który jest podłączony do zasilania gazem, wylot, który jest połączony z atmosferą i szereg łopatek, które są obracane przez wał korbowy. Gdy łopatki się obracają, sprężają gaz między sobą. Kompresor łopatkowy to skuteczny sposób sprężania gazu. Sprężarki posiadają obracającą się łopatkę, która jest napędzana przez wał lub pas połączony z silnikiem. Obrót łopatki powoduje wciąganie i sprężanie powietrza.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści