Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Kompresory kłowe - Elmo Rietschle


Firma Elmo Rietschle to niemiecka firma produkująca m.in. sprężarki kłowe. Są jedną z czołowych firm w tej branży. Działają od 1872 roku i zatrudniają ponad 500 pracowników na całym świecie. Pierwsze sprężarki kłowe zostały wynalezione przez Elmo Rietschle w latach 30. XX wieku, który szukał sposobu na ulepszenie ówczesnych konwencjonalnych sprężarek tłokowych.

Zasada działania komresorów kłowych


Kompresor kłowy to rodzaj maszyny, która spręża powietrze. Znajduje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu i zastosowaniach, takich jak produkcja, przetwórstwo spożywcze i chłodnictwo. Sprężarka kłowa to rodzaj sprężarki tłokowej. Składa się z hermetycznego cylindra z tłokiem, który porusza się w górę i w dół wewnątrz cylindra. Tłok ma dwa „pazury”, które otwierają się i zamykają, tworząc próżnię. Powietrze jest następnie sprężane do wnętrza butli i wypychane jest przez zawór wylotowy. Kompresory kłowe są zwykle używane w układach chłodniczych i klimatyzatorach, ponieważ mogą być wykorzystywane zarówno do zastosowań związanych z ogrzewaniem, jak i chłodzeniem.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści