Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Elmo Rietschle - historia


Elmo Rietschle był niemieckim inżynierem, który wynalazł pierwszą pompę próżniową w 1864 roku. Wynalazek Rietschle był ogromnym przełomem dla przemysłu, ponieważ umożliwił produkcję gumy, nitrogliceryny i wielu innych produktów wymagających próżni. W 1872 Rietschle założył własną firmę w Berlinie i produkował pompy do użytku przemysłowego.

Urządzenia Elmo Rietschle w Garen Post


Producent pomp elmo rietschle to firma, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji pomp próżniowych, dmuchaw i kompresorów. Firma Rietschle od ponad 100 lat produkuje wysokiej jakości pompy próżniowe i stała się synonimem wysokiej jakości produktów i usług na całym świecie. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości pomp próżniowych do stosowania w systemach chłodniczych, klimatyzacyjnych i zastosowaniach przemysłowych.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści