Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Dmuchawy bocznokanałowe


Dmuchawa bocznokanałowa to rodzaj dmuchawy, która służy do usuwania ciepła z powierzchni przedmiotu. Dmuchawa bocznokanałowa jest również nazywana konwekcyjnym lub wymuszonym układem chłodzenia powietrzem. Wykorzystuje zasadę chłodzenia przez parowanie, co oznacza, że chłodzi się przez nadmuch powietrza nad powierzchnię, powodując tworzenie się pary wodnej i kondensację na chłodniejszej powierzchni. Jest to urządzenie, które służy do przesyłania gazu z jednego rurociągu do drugiego. Stosuje się je w przypadkach, gdy rurociągi są równoległe i oddalone od siebie. Dmuchawa bocznokanałowa ma szereg zalet w porównaniu z innymi środkami transportu gazu. Na przykład może być stosowany w przypadkach, gdy rurociągi są równoległe i oddalone od siebie.

Dmuchawa bocznokanałowa Elmo Rietschle


Dmuchawa bocznokanałowa Elmo Rietschle to rodzaj wentylatora, który jest używany w wielu gałęziach przemysłu. Został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wymuszoną cyrkulację powietrza i chłodzenie. Ten typ wentylatora posiada boczny kanał, który można zamontować na maszynie lub urządzeniu. Zaletą zastosowania tego typu wentylatora jest to, że zapewnia on równomierne chłodzenie i wentylację, zmniejsza hałas i może być montowany w dowolnym kierunku.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści