Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Części do pomp


Pompy są używane w wielu różnych gałęziach przemysłu, w których płyny muszą być przenoszone z jednego pojemnika do drugiego. Pompy próżniowe stosowane są w przemyśle chemicznym, pompy łopatkowe w przemyśle farmaceutycznym, a pompy bocznokanałowe w przemyśle spożywczym.

Części do pomp próżniowych i łopatkowych


Części do pomp próżniowych: Te części obejmują zawory, uszczelki i uszczelnienia. Zawory regulują przepływ cieczy, a uszczelki i uszczelki zapobiegają ciśnieniu powietrza, które próbuje dostać się do komory pompy. Części do pomp łopatkowych: Części do tego typu pompy obejmują łopatki, łożyska i pierścienie uszczelniające olej. Łopatki tworzą uszczelnienie z wewnętrzną ścianką cylindra pompy, podczas gdy łożyska je podtrzymują, a pierścienie uszczelniające olej zapobiegają przedostawaniu się ciśnienia powietrza do komory.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści