Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garepost
Przejdź do treści

Części do pomp


Pompy występują w wielu rodzajach i wykorzystywane są w większości gałęzi przemysłu. To niezwykle praktyczne urządzenia, które ułatwiają pracę i pozwalają na przyspieszenie wielu procesów. Pomagają w przenoszeniu mediów z jednego miejsca do drugiego w różnych warunkach. Bywa jednak tak, że jakieś części pomp się uszkodzą, ulegną starciu lub po prostu potrzebują wymiany. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór części do różnego rodzaju pomp, od łopatkowych, przez śrubowe i próżniowe, po pompy kłowe i bocznokanałowe. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś zamiennika, zapraszamy do kontaktu, a udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszego asortymentu.

Zobacz katalog produktów

Części do pomp próżniowych, łopatkowych i innych

Pompy przeważnie mają prostą budowę, jednak niektóre elementy są bardziej narażone na uszkodzenia. Często wymienia się np. wirniki, które stanowią istotny element konstrukcji pomp. Łatwo zużyć mogą się też produkty takie jak uszczelki, które zabezpieczają całą instalację, zapobiegając wypływowi cieczy lub gazu. Inne elementy, m.in. łopatki, zawory, pierścienie i łożyska również mogą podlegać wymianie; wystarczy, że jeden z nich nie będzie działał prawidłowo, a praca całej pompy łatwo może ulec pogorszeniu. Wszystkie części do pomp dostępne w naszej ofercie są gwarancją najwyższej jakości dzięki użyciu najlepszych materiałów podczas produkcji i testowaniu każdego z produktów. Niemiecka firma Elmo Rietschle, od której pochodzą części, dostarcza wytrzymałe, jakościowe produkty, które każdemu posłużą na wiele lat. Polecamy też zestawy uszczelnień Elmo Rietschle.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakiej dokładnie części do pompy potrzebujesz lub jeśli masz jakieś wątpliwości, zgłoś się do nas – nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnej porady i pomogą w wyborze odpowiedniego elementu.
FIRMA
Jako autoryzowany dystrybutor polecamy usługi w zakresie: dostawa urządzeń, dostaw oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, doradztwo techniczne, serwis. Oferujemy i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek.
Created PROVITO
O NAS
...jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GD ELMO RIETSCHLE i GD THOMAS w Polsce. Posiadamy status głównego partnera serwisowego.
HISTORIA
...działmy na rynku polskim od 1993 roku. Oferujemy Państwu i dostarczamy pełną gamę pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek. Kompleksowa obsługa od dostaw przez wdrożenia po serwis.
GAREN POST
Pompy, kompresory i strzykawki laboratoryjne
garenpost
Wróć do spisu treści